Vestavěné skříně

Prostor pro vše, co má zůstat ukryto.

Vestavěné skříně - Nejžádanější doplnění interiéru

Vestavěné skříně jsou důležitým předpokladem pro vyřešení přehledného skladování všech věcí v domácnosti. Navrhujeme vestavěné skříně do atypických podkrovních prostor, předsíní, ložnic i dětských pokojů.

Při řešení designu posuvných dveří využíváme zajímavé kombinace moderních materiálů se sklem, tapetou, zrcadly a kovovými prvky v návaznosti na celkové pojetí interiéru.

Současný design bytů směřuje k praktickému využití bytového prostoru.  Ukrýváme vše, co nelahodí oku a mohlo by narušit harmonii interiéru. 

Systém vestavěných skříní se skládá z posuvných nebo otvíravých dvěří a polic na míru. Pro pracovnu se nabízí řešení s prosklenými vitrínami na knihy a CD, pro ložnici a předsíň zase posuvné dveře s lesklým povrchem nebo zrcadlem pro optické zvětšení prostoru. 

Tetno kus nábytku vyrobený na míru dokáže udělat z jedné místnosti dvě, posuvný systém pomáha využít místa i u zkosených stěn a ve výklencích.  Nejde nám samozřejmě jen o získání úložného prostoru,  nabízíme také osobité řešení pohledové části. 

Proč spolupracovat s námi

Proč spolupracovat s námi

  Vše se uschová do kvalitní skříně od nás
  Designové pojetí posuvných dveří
  Použiváme materiály té nejvyšší kvality
  Více návrhů vnitřního členění pro Vás

 

Konzultujte s námi nezávazně Vaše přání kontakt naleznete zde

 

 

Sdílejte na facebooku

QR Code