O nás

Jsme s Vámi od roku 1998

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA JE NAŠE PRIORITA

Snaha o spokojenost zákazníka, kvalita, dobré reference, sledování trendů a neustálé rozšířování nabídky - to jsou hnací motory naší firmy od jejího založení v roce 1998. Poskytujeme poradenské služby v oblasti designu a samostatné návrhy realizací interiérů. Věnujeme se nejen interiérovým zakázkám pro domácnosti ale také větším zakázkám v oblasti veřejných prostor.  

HISTORIE

Truhlářství Bajgar bylo založeno roku 1998 jako zakázková výrobu nábytku. Máme radost z vývoje firmy, jejího dobrého renomé a výsledků naší práce. Jsme malou firmou, kde je truhlařina stále řemeslo a dřevo jejím synonymem. Na našem novém webu se objevila sekce nábytek Z MASIVU, který chceme nabízet klientům ve vysoké kvalitě materiálu i provedení. Přírodní vzhled a návrat k masivu není jen módní trend, je to návrat k tradici a nenahraditelnému materiálu - dřevu.   

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

- KUCHYNĚ - INTERIÉROVÝ NÁBYTEK - NÁBYTEK Z MASIVU - VESTAVNÉ SKŘÍNĚ - DĚTSKÉ POKOJE - LOŽNICE - KOUPELNOVÝ NÁBYTEK - SCHODIŠTĚ - PODLAHY - DVEŘE

INTERIÉRY NA KLÍČ

- MONTÁŽE NÁBYTKU A DVEŘÍ - ZEDNICKÉ PRÁCE - INSTALATERSKÉ PRÁCE - POKLÁDKA PODLAHY - INTERIÉROVÉ PRÁCE

EXTERIÉRY

- VÝROBA A MONTÁŽ - BALKÓNŮ - SCHODIŠŤ - PERGOL - PŘÍSTŘEŠKŮ - TERAS


 

Naše výroba

Pod rukama profesionálních truhlářů vzniká nábytek na míru se všemi parametry originálních a jedinečných výrobků pro Vás.

 

Sdílejte na facebooku