Kuchyně na míru

Kvalitní kuchyň znásobí Vaší radost při vaření.

Dlouholetá kvalita a radost

Moderní kuchyně na míru včetně vnitřního vybavení jsou nejžádanější součástí naší nabídky. U kuchyní se projevují trendy v barevném zpracování i vybavení nejdříve. Kuchyně jsou často otevřené a propojené s jídelnou, obývacím pokojem i pracovnou nebo naopak i malý prostor musí propracovaným řešením uspokojit představu klienta.

V návrzích a realizacích využíváme nejmodernější materiály, značkové kování a širokou nabídku spotřebičů, jsme pro jedinečné a originální řešení každé kuchyně v návaznosti na další vybavení interiéru. Dodáváme i oblé tvary kuchyňských skříněk, skleněné zádové panely, led podsvícení, elektrospotřebiče a zajímavé kombinace materiálu.

Co řekli zákazníci o našich kuchyních na míru

"U pana Bajgara jsem nechávala zpracovat vizualizaci i celou kuchyň a čas ukázal, že vše bylo provedeno velice kvalitně a jsme s přítelem oba moc spokojeni. "
Mgr. Veronika Delongová

"S firmou pana Bajgara jsem velice spokojena, a to jak vizualizací a také realizací celé kuchyně. Dále také i dodávkou dveří, včetně vyřešení průlezu pro kocoura. Mohu je určitě doporučit všem dalším zájemcům."   
Dana Turková 

Proč spolupracovat s námi

  Tradice více než 15 let
  Desítky spokojených zákazníků
  Použiváme materiály té nejvyšší kvality
  Pozáruční servis až 10 let

 

Konzultujte s námi nezávazně Vaše přání kontakt naleznete zde

 

Sdílejte na facebooku

QR Code